Sąlygos ir taisyklės

Tai yra bendrosios sąlygos apsiperkant belady.lt puslapyje. Naudojantis puslapiu arba perkant iš internetinės parduotuvės, suformuojamas kontraktas tarp jūsų ir pardavėjo MB Mados Ambasada. Prašome įsitikinti, kad perskaitėte ir supratote visas sąlygas ir taisykles.

Registracijos adresas: Kareivių g. 19, LT-09133 Vilnius

Kai tik užsakymas buvo sėkmingai atliktas, turėtumėte gauti tai patvirtinantį elektroninį laišką. Labai svarbu, kad pateiktumėte teisingą elektroninio pašto adresą. Jūs esate atsakingas už tai, kad įvedėte pilną ir teisingą pristatymo adresą. Jeigu negavote elektroninio laiško, kad užsakymas vykdomas, prašome susisiekti info@belady.lt

Galite rinktis apmokėti kreditine arba debetine kortele, banko pavedimo, PayPal arba Paysera banko siūlomais atsiskaitymo būdais. Priimame  VISA, MasterCard ir American Express korteles.

Visos kainos su PVM. Į kainą įskaičiuotos pristatymo išlaidos.

Pristatymo kaina gali keistis priklauso nuo pasirinktos šalies.

Siunčiant prekes už ES ribų, gali tekti susimokėti papildomus mokesčius savo šalyje. Susisiekite su savo šalies muitine, kad sužinotumėte ar galite tikėtis papildomų mokesčių.

Visi privatūs pirkėjai turi teisę grąžinti arba pasikeisti prekes per 14 dienų nuo datos, kai gavote užsakymą. Ši teisė galioja tik tada, kai MB Mados Ambasada informavote šiam terminui nepasibaigus ir produkto prekinė išvaizda bei įpakavimas yra nepakitę. 

Norint informuoti dėl grąžinimo ar pakeitimo, prašome nurodyti savo užsakymo nr elektroniniu paštu info@belady.lt

Grąžinant prekes pašto išlaidas apmoka klientas. Jūs esate atsakingas iki tol, kol siunta mus pasieks, todėl rekomenduojame siųsti registruota siunta. Pinigų grąžinimas atliekamas tuo pačiu būdu, kaip ir buvo atliktas užsakymas. Mokestis už prekės pristatymą nėra grąžinamas. MB Mados Ambasada pasilieka teisę atmesti grąžinimo arba pakeitimo prašymą, jei neatitinkamos bent viena iš nurodytų sąlygų. Po sėkmingo prekės grąžinimo pardavėjui, pinigai grąžinami per 5 darbo dienas.

MB Mados Ambasada neprisiima atsakomybės už prekes, kurios pirktos ne šiame puslapyje –  www.belady.lt Prašome susisiekti su kompanija ar žmogumi, iš kurio pirkote MB Mados Ambasada produkciją.

Garantija galioja 3 mėnesius nuo pirkimo datos. Garantija galioja gamybos brokui, ne normaliam prekės nusidėvėjimui. Garantija negalioja, jei prekė buvo netinkamai naudojama arba sugadinta dėl kažkokio įvykio. 

Susisiekite su MB Mados Ambasada klientų aptarnavimo vadybininku, jei radote gamybinį broką. Susisiekdami nurodykite savo vardą, pavardę, adresą, užsakymo numerį, bei detalų aprašymą su nuotraukomis apie gamybinį broką.

Susiekite elektroniniu paštu info@belady.lt

Jeigu negavote siuntos, kaip įmanomą greičiau susisiekite su MB Mados Ambasada klientų aptarnavimo vadybininku. Susisiekdami nurodykite savo vardą, pavardę, adresą, užsakymo numerį, bei detalų aprašymą apie susiklosčiusią situaciją. Jūs esate atsakingas už tai, kad būtų nurodytas tikslus ir pilnas pristatymo adresas.

Susiekite elektroniniu paštu info@belady.lt

Visa intelektinė puslapio nuosavybė priklauso MB Mados Ambasada. Bet koks puslapio arba jo turinio naudojimas kitur yra draudžiamas.

 www.belady.lt puslapyje galima rasti klientų sukurto turinio pvz.: kai kurių socialinių tinklų turinys. MB Mados Ambasada neprisiima nuosavybės teisių ir atsakomybės už šį turinį – nuotraukos, video ir tt. Jei matote, kad pažeidžiamos autorinės teisės, ar bet kokios kitos teisės, ar turinys yra ižeidžiantis, susisiekite su mumis  info@belady.lt

Naudodamiesi MB Mados Ambasada paslaugomis, jūs patikite mums savo informaciją. Ši privatumo politika skirta tam, kad suprastumėte kokios informacijos mes prašome, kodėl tai darome ir kur ji naudojama.

Jūsų informacija gaunama atliekant užsakymą arba registruojantis gauti naujienlaiškius. Šią informaciją sudaro vardas, pavardė, adresas, miestas, pašto kodas, el.paštas ir telefono numeris. Visus apmokėjimus apdoroja sertifikuotos finansinės institucijos. Mes nesaugome ir neturime priėjimo prie jokios finansinės informacijos. 

Mes gerbiame jūsų privatumą, saugome jūsų informaciją ir stengiamės užtikrinti malonų bei saugų internetinį apsipirkinėjimą. Mes niekada nesidaliname savo klientų informacija su trečiosiomis šalimis. Naudojame slapukus, kad pasiūlytume kuo geresnę ir individualesnę apsipirkimo patirtį. Jei turite klausimų dėl privatumo politikos, kreipkitės info@belady.lt.