Proginė suknelė nuotakos mamai: Kaip pasirinkti (ne) gražesnę už dukters?

Prieš vestuves būtent nuotakos patiria didžiausią stresą. Vienas didžiausių galvos skausmų yra išvaizda, o ypač – vestuvinė suknelė.  Bet jūs, nuotakos mamos, taip pat susiduriate su iššūkiu. Jums taip pat… Skaitykite daugiau apačioje

Proginė suknelė nuotakos mamai: Kaip pasirinkti (ne) gražesnę už dukters?

Prieš vestuves būtent nuotakos patiria didžiausią stresą. Vienas didžiausių galvos skausmų yra išvaizda, o ypač – vestuvinė suknelė. 

Bet jūs, nuotakos mamos, taip pat susiduriate su iššūkiu. Jums taip pat reikia žinoti, kokia proginė suknelė jums tinka, kada pradėti ieškoti ir t. t. O jei nespėsite išsirinkti? Tuomet visos vestuvių nuotraukos bus sugadintos! 

Šiame straipsnyje pristatome 3 paprastus patarimus, padėsiančius kiekvienai nuotakos mamai išvengti didžiulio galvos skausmo ir rasti tobulą proginę suknelę. 

1. PIRMA IŠSIRENKA NUOTAKA, PO TO JŪS

Labai svarbu, kad mamos proginė suknelė NEBŪTŲ gražesnė, puošnesnė ar TOKIA PAT kaip nuotakos vestuvinė suknelė. Juk vestuvių pažiba yra nuotaka! Tai nereiškia, kad jūsų suknelė turėtų būti bjauri ar neskoninga. Tikrai ne. Mamos proginė suknelė, kaip ir nuotakos vestuvinė suknelė, turi tikti tobulai ir atitikti visus lūkesčius. Svarbu neužmiršti, kad nuotaka turi būti pirmoje vietoje. O jūs galite pasilikti antrąją!  

2. NESISIŪKITE SUKNELĖS PAČIOS 

“BeLady” suknelių salonas ne kartą yra sulaukęs susirūpinusios nuotakos mamos, kuri bandė pasisiūti proginę suknelę pati. Dažniausiai tokios istorijos baigiaisi taip – suknelė gavosi ne tokia, kaip ji galvojo. Todėl jai reikėjo tobulos proginės suknelės čia ir dabar.  

O tobulos proginės suknelės čia ir dabar gali nebūti, kad ir kokiame suknelių salone ieškotumėte. 

3. PRADĖKITE IEŠKOTI IŠ ANKSTO

Atminkite – kaip ir vestuvinės suknelės, taip ir nuotakos mamos proginės suknelės paieška yra tikras žygdarbis. Salone “BeLady” siūlome pradėti paiešką apie 2 mėn. iki vestuvių. Taip turėsite pakankamai laiko rasti tobulą proginę suknelę. 

Dažniausiai nuotakų mamos nori pridengtų rankų, neatviros krūtinės suknelės. Taip pat dominuoja šviesios, sodrios spalvos.  Siluetas – neretai laisvo kritimo, tiesus. Ir tai dar ne viskas! Ji turi atitikti nuotakos mamos asmeninį stilių, vestuvių temą, būti patogi, skoninga ir t. t. Pagalvoti tikrai yra apie ką! Todėl duokite sau laiko. 

PASITIKĖKITE SPECIALISTAIS

Mamos, rasti proginę suknelę bus lengva, jei pasitikėsite profesionalais. Vestuvinių ir proginių suknelių salone “BeLady” esame pasiruošę padėti jums visais rūpimais klausimais ir rasti jūsų tobulą suknelę. 

Nuotakos mamos proginių suknelių nuotraukas galite peržiūrėti paspaudę ČIA. 

Saloną rasite J. Jasinskio g. 5 (Vilnius). Taip pat galite skambinti telefonu +37062036999. 

Lauksime jūsų!