• Tavo svajonių suknelė gyvena ČIA
  • Išskirtinės Terani Couture proginės suknelės Lietuvoje
  • Garsiausių Pasaulyje dizainerių Allure Bridals, Justin Alexander vestuvinės suknelės Jums

Registruokitės pasimatavimui

Sukneles pasimatuoti Vilniuje, Jasinskio g. 5 galite iš anksto užsiregistravę Jums patogesniu būdu:

el.paštu: info@belady.lt

tel: +370 620 36999

www.facebook.com/belady.lt, asmenine žinute.

Kaip pasiruošti suknelių pasimatavimui salone:

- Atvykus matuotis bateliai tikrai nėra būtini, kadangi naujos suknelės yra tikrai ilgos ir tik retais atvejais bateliai Jūms pagelbės, todėl matavimui naudojame specialią pakylą.

- Prieš atvykstant į pasimatavimą rekmenduojame peržiūrėti BeLady salono sukneles mūsų internetiniame puslapyje - čia Jūs rasite tik salone ęsančias sukneles, todėl nebūsite suklaidintos dėl turimo asortimento. Idealu jeigu jau teko matuotis sukneles - tai palengvina tolimesnes paieškas.

- Suknelę renkatės visų pirma Jūs, todėl nesiveskite didelio pulko patarėjų į primatavimą. Puiku kai yra galimybė pasitarti su žmogumi kuriuo Jūs pasitikite, tačiau visi patarėjai turi savo individualų skonį, todėl didelis skirtingų patarimų ir nuomonių kiekis Jums ne pagelbės, o tik trikdys. Nešališku patarimu Jums padės ir salono darbuotojas, pasikliaukite savo srities profesionalais ir savimi.

- Jeigu matavimosi metu turite abejonių - drąsiai jas išsakykite ir klauskite, net jeigu jaudinatės kad užduosite "kvailą" klausimą - nieks negimė visko žinodamas.

Salono darbuotojas ne tik Jums padės apsirengti bet ir atsakys į visus rūpimus klausimus. 

- Fotografuoti salone negalima. Didžioji dalis mūsų ieškodamos suknelės atvyksta be makiažo ir šukuosenos ir be profesionalaus fotografo :) Todėl nuotraukos iš telefono tikrai neatspindi to kaip Jūs atrodote su suknele. 

- Jeigu pasikeitė Jūsų planai ir nebegalite atvykti į pasimatavimą sutartu laiku - praneškite apie tai. Normalu kad planai keičiasi, pagal etiketo taisykles netvykus arba vėluojant yra pranešama apie tai.  

Iki malonaus pasimatymo!