• Tavo svajonių suknelė gyvena ČIA
  • Išskirtinės Terani Couture proginės suknelės Lietuvoje
  • Garsiausių Pasaulyje dizainerių Allure Bridals, Justin Alexander vestuvinės suknelės Jums

Aktualijos

 

Naudingi patarimai gražiausioms vestuvių nuotraukoms

Daugybė jūsų būsimų vestuvių detalių pranyks kartu su vestuvių šventės pabaiga, tačiau vienintelis dalykas, kuris išliks amžinai, bus jūsų vestuvių nuotraukos. Jomis galėsite džiaugtis ne tik jūs ir į jūsų vestuves pakviesti svečiai, tačiau taip pat ir jūsų vaikai bei anūkai. Todėl labai svarbu ne tik rasti geriausią fotografą, tačiau taip pat ir mokėti tinkamai pasinaudoti jo teikiamomis paslaugomis.

Atlikite savo namų darbus kur kas anksčiau

Fotografas vestuvėms jokiu būdu neturėtų būti pradedamas ieškoti likus vos kelioms dienoms iki jūsų vestuvių. Paieškas geriausia pradėti likus mažiausiai pusmečiui. Kuo anksčiau pradėsite šiuos darbus, tuo geresnių rezultatų sulauksite. Nepraleiskite progos pasitarti su savo susituokusiais draugais, kurie turi vienokios ar kitokios patirties renkantis vestuvių fotografą. Galbūt jie galės patarti ir pasiūlyti įvairių variantų. Nepamirškite ir internetinių tinklalapių bei tinklaraščių – juose gausu naudingos informacijos apie vestuvių planavimą ir fotografo paieškas.

Apgalvokite būsimas nuotraukas

Jei prieš pasirenkant fotografą, pakankamai dėmesio skirsite įvairių fotografų publikuojamų nuotraukų peržiūrai, galėsite susidaryti kur kas tvirtesnę nuomonę, kokių nuotraukų norėsite. Tuomet peržvelgę jus dominančio fotografo atliktus darbus, lengviau suprasite ar jis jums yra tinkamas.

Susitarkite dėl susitikimo

Nepakanka su pasirinktu vestuvių fotografu bendrauti tik telefonu ar el. paštu. Būtinai iš anksto suplanuokite susitikimą ir aptarkite visas jums rūpimas detales. Labai svarbu, kad fotografas būtų ne tik tikras savo srities profesionalas, tačiau ir malonus, šiltas bei jūsų skonį atitinkantis žmogus. Tai turės labai didelės įtakos jūsų vestuvių eigai. Jei fotografas atitiks minėtus kriterijus, galėsite būti tikri, kad vestuvių dieną tiek jūs, tiek ir jūsų svečiai jausis komfortiškai ir labai jaukiai.

Įvertinkite vartotojų atsiliepimus

Kiekvienas žinomas fotografas visuomet yra įgyvendinęs ne vieną vestuvių fotografavimo užsakymą. Tai reiškia, kad yra nemažai buvusių klientų, kurie gali pateikti įvairių atsiliepimų ir papasakoti apie savo patirtį. Jei naudojatės internetu, visą šią informaciją įprastai yra labai nesudėtinga surasti.

Sudarykite sutartį

Kai pasirinksite jums tinkantį profesionalų vestuvių fotografą, sudarykite šių paslaugų teikimo sutartį, kurioje turėtų būti įvardintos visos svarbiausios detalės – nuo vestuvių datos ir valandos, iki nuotraukų gamybos ir pristatymo terminų.