• Tavo svajonių suknelė gyvena ČIA
  • Išskirtinės Terani Couture proginės suknelės Lietuvoje
  • Garsiausių Pasaulyje dizainerių Allure Bridals, Justin Alexander vestuvinės suknelės Jums

Kontaktai

Jūsų patogumui, dirbame tik pagal išankstinį užsirašymą.

+370 620 36999

www.facebook.com/belady.lt

info@belady.lt

Vilnius, Jasinskio g. 5.

 

 

Mūsų tiekėjai:

www.teranicouture.com

www.allurebridals.com

www.bianco-evento.com

www.madison-james.com

www.hadassa.co.uk 

Oficialus salono atidarymas įvyko 2015 m. vasario 17 d. BeLady yra naujos kartos vestuvinių ir proginių suknelių salonas, kuriame išimtinai yra tik garsiausių mados namų suknelės.  BeLady yra vienintelis oficialus Terani Couture atstovas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Taip pat oficialiai atstovaujame  Allure Bridals bei HadassaMadison-James vestuvinių bei vakarinių suknelių prekės ženklų gamintojus. 

uvinių bei vakarinių suknelių prekės ženklų gamintojus.

Instagram

Apie mus

BeLady salonas užsiima vestuvinių suknelių nuoma, proginių suknelių nuoma, vestuvinių suknelių pardavimas, proginių suknelių pardavimas. Jūsų laukia išskirtinės, tik naujos ir kokybiškos suknelės už prieinamą kainą !!! Dirbame tik tiesiogiai su gamintojais, todėl pas mus įsigysite tik originalias firmines sukneles konkurencingom kainom.  BeLady yra vienintelis oficialus Terani Couture atstovas Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Taip pat oficialiai atstovaujame  Allure Bridals bei HadassaMadison-James , Justin Alexander sincerity bei Justin Alexander Sweetheart linijų vestuvinių bei vakarinių suknelių prekės ženklų gamintojus. Justin Alexander vestuvinių suknelių gamintojai pelnė prestižinį DEBI apdovanojimą kaip geriausias vestuvinių suknelių dizaineris.

Salone turime platų asortimentą išskirtinio dizaino vestuvinių, pamergių ir vakarinių suknelių iš naujausių kolekcijų. Kadangi oficialiai atstovaujame gamintojus, kliento pageidavimu, taip pat galime individualiai užsakyti bet kurią atstovaujamų gamintojų siūlomą suknelę. Didžiausią dėmesį skiriame mūsų klientų lukesčių patenkinimui, pateikiame tik pasaulinio pripažinimo sulaukusių dizainerių kurtas vestuvines ir progines sukneles, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė ir nepamirštama. BeLady kolektyvas pastoviai lankosi tarptautinėse specializuotose vestuvinės mados parodose ir užtikrina tik pačių madingiausių suknelių modelių asortimetą. Ką dažniausiai tenka išgirsti iš atėjusių pas mus klienčių?  "Kiek daug pas Jūs gražių suknelių". Salonas siūlo platų vestuvinių suknelių kainų asortimentą: pas mus išsirinks ir prabangios, aukščiausios kokybės suknelės ieškanti nuotaka, ir ribotą biudžetą vestuvėms numačiusi nuotaka. 

Salonas siūlo naujovę - jeigu jau turite suknelę, tačiau norėtumėte prie jos parinkti kokybiškus aksesuarus: veliumą, bolero, kaklo ar plaukų papuošalus, nuotakos rankinuką, pirštinaites, galime pasiūlyti Vokietijos gamintojo Bianco Evento www.bianco-evento.com papuošalus. Jeigu salone nerasite sau tinkamo išsinuomoti, galime Jums užsakyti bet kurį patikusį papuošalą prieinamomis kainomis. Laukiame Jūsų adresu Vilniuje, miesto centre, Jasinskio g. 5 išanksto užsiregistravus tel. +370 620 36999 arba el.paštu: info@belady.lt.

 

 

+370 620 36999

www.facebook.com/belady.lt

Jasinskio g. 5, Vilnius